יום א', כד’ באב תשע”ו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11:17 (23/10/09)
אגודת חלמיש
הרקטות כבר ממש בחצר שלכם לא מדרום. מהמרכז. כן, כן, משטחי יהודה ושומרון אתם שם, שוכני מדינת תל אביב, מזמן מצויים בטווח מחוגת הרקטות. מומלץ לכם להתעורר (אגודת חלמיש)
 
 
 
 
01:17 (11/12/09)
אגודת חלמיש
מה היה קורה אילו נמסרו שטחי יהודה ושומרון לרשות הפלשתינית? התשובה בפנים
 
 
 
 
01:09 (18/06/10)
אגודת חלמיש
ד"ר תאופיק מוחמד חבר לשעבר בארגון טרור מצרי, העניק ראיון מרתק לערוץ 7, בו הוא מספר על השינוי שעבר, רגע לפני שביצע רצח נורא. אבל המעניין הוא המסר שיש לו לעם בישראל: אל תכנעו לטרור, ויתורים רק יגבירו את התיאבון של המחבלים לפיגועים נוספים (אגודת חלמיש)
תגובות: -1
צפיות: -1
 
תגובות: 0   צפיות: 5
מאמר נוקב: שלא החזיקו בשכר סופרים
ממשלת שרון, שבתחילת דרכה התנתקה מתורת ישראל, המשיכה את דרכה בהתנתקות מארץ ישראל. כולנו זוכרים את התקוות "היו לא תהיה". אך, בסופו של דבר כולנו התאבלנו על מה שהיה. גם היום ממשלת נתניהו נכנסה למשא ומתן מדיני, שהכל יודעים מהם מטרותיו. כן, ההיסטוריה חוזרת, ואנו שומעים שוב את ההערכות ש"לא יצא מזה שום דבר". חובה עלינו במהרה להציל את המצב מפני הקטרוג שעלול להיות על כך בשמיים. שנמנע מראש את המצב של "עיירות נתלשות ממקומן בארץ ישראל".
22:19 (08/09/13) אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 74
חכם אהרן ביטון מביא בשיעור מהחיד"א שנשמת משה רבנו במערת המכפלה
וידאו בלעדי ● החיד"א: "וְאַחֲרֵי כֵן קָבַר אַבְרָהָם אֶת שָׂרָה אִשְׁתּוֹ אֶל מְעָרַת שְׂדֵה הַמַּכְפֵּלָה עַל פְּנֵי מַמְרֵא הִוא חֶבְרוֹן בְּאֶרֶץ כְּנָעַן", אל מערת שדה המכפלה, כתב רבינו אליעזר מגרמיזא ז"ל [בעל ספר הרוקח] בכ"י: מ'ערת ש'דה ה'מכפלה ר"ת משה, והמשכיל יבין, עכ"ל. ואפשר לרמוז מ"ש בילקוט ראובני משם ספר התמונה דמשה רבינו ע"ה וצפורה נקברו במערת המכפלה אצל אבות העולם... (אגודת חלמיש)
19:04 (14/02/13) אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 76
הרב מפוניבז' איחל בהתרגשות: שבתא טבא, אדמה
אצל רבים מחצרות החסידים לובשים בגדי חג, מגיעים לרבי ל'פירות טיש' ושומעים 'תורה': בסדיגורא מיחסים לפרי כוח של קורבן, בבויאן מאחלים 'שנה טובה', בבעלזא מכוונים בלחם ובבירה לצאת ידי חובת חיטה ושעורה, ובמונקאטש ט"ו בשבט כהושענא רבה ● שלמה קוק חקר את סודות מנהגי ראש השנה לאילנות, וחזר עם תשובות ● אילן אילן, במה אברכך ... ● (אגודת חלמי"ש)
אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 148
העלייה לציון יהושע בן נון וכלב בן יפונה זיע"א בתמנת חרס
העלייה לציון הק' של יהושע בן נון וכלב בן יפונה זיע"א בעיה"ק תמנת חרס תיערך ביום חמישי בלילה אור לח' בטבת ה'תשע"ג נעלה ונבוא לעורר רחמים ולהתפלל אצל עבדי ה' אשר עמדו בנאמנותם לה' יתברך ולארץ חמדתו בקריאתם 'טובה הארץ מאוד מאוד' (אגודת חלמיש)
אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 133
אושפיזין בשומרון: האדמו"ר מספינקא בשומרון וקבר יוסף
האדמו"ר נשא דברי חיזוק נרגשים להתיישבות ביהודה ושומרון ואמר בין השאר: "אבן הבוחן לדעת אם משהו קשור לקדושה הוא ההתנגדות שקמה לו. אם יש התנגדות" – פנה האדמו"ר בחיבה גלויה לתושבי השומרון - "סימן שאתם הולכים בדרך הקדושה. בהגיה של החסידים בברכת גמר חתימה טובה – 'גמר חסימה טובה', ישנה גם משמעות להסרת כל החסימות". האדמו"ר איחל בחיוך לראש המועצה האזורית גרשון מסיקה שיהיה גם ראש העיר לא רק של הישובים בשומרון אלא גם של שכם (אגודת חלמיש)
14:22 (09/10/12) אגודת חלמיש
תגובות: 1   צפיות: 85
מה ענה מרן הגר"ח קניבסקי על חשש הגרעין האיראני?
נשיא איראן ימ"ש השמיע השבוע הצהרות בדבר השמדתם הפיזית של יושבי ארץ ישראל, והנה אנו לא חוששים, לא דואגים, וזאת מדוע? מפני שאנו מצויים בתוככי השמירה המעולה ביותר, התוכנית להגנת טילים של הקב"ה בכבודו ובעצמו ● והיא שעמדה לאבותינו ולנו, שלא אחד בלבד עמד עלינו לכלותינו, והקב"ה מצילנו מידם (דעת תורה)
11:58 (28/09/12) אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 12
מסע היסטורי: האדמו"ר מויזניץ בקבר יוסף ובשומרון
התרגשות בקבר יוסף: בשעות הלילה המאוחרות הגיע כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ בהשתתפות מאות חסידים להשתטח על הציון בשכם. בשיאו של הביקור ההיסטורי קבע האדמו"ר מויזניץ מזוזה בפתח הציון הק' כשהקהל הגדול פורץ בשירה סוחפת (אגודת חלמיש)
21:36 (29/08/12) אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 238
מרן הגרי"ש אלישיב הורה לי לעשות הכל למניעת גירוש גוש קטיף
מתוך משא מרן הג"ר שמחה הכהן קוק שליט"א באירוע זיכרון המרכזי לחבל קטיף שנערף בביה"כ חורבת רבי יהודה החסיד ● אנו מחכים לימים שנחזור לבתי הכנסת בגוש קטיף ונברך מציב גבול אלמנה ● לא חלמנו שייתכן כזה דבר: שעם יקח את עמו שלו, יגרש אותם מבתיהם, ויחריב את הבתים עד היסוד ● אני הייתי אצל הרב אלישיב, שאלתי אותו: לנסוע ולראות לבטל את הגזירה? הוא אמר: מה שאתה יכול תעשה! כל דבר תעשה! ● הישיבות הם נשמת היהדות, קיומה של היהדות תלוי בישיבות. ביטול הישיבות בעם ישראל הוא שמד! (אגודת חלמיש)
23:09 (28/08/12) אגודת חלמיש
תגובות: 1   צפיות: 326
מעוניין להצטרף לאדמו"ר בקבר יוסף? שלם 1,800 דולר
ב'איגוד מוסדות ויז'ניץ' מצאו שיטה חדשה לגייס כספים: כל חסיד שיחתום על תרומה שנתית של 1,800 דולר, יצטרף למסע הקודש ההיסטורי של כ"ק האדמו"ר הר"י מויזניץ שליט"א בקבר יוסף בשכם (אגודת חלמיש)
18:27 (19/08/12) אגודת חלמיש
תגובות: 1   צפיות: 68
המודיע: שגעון השמאל השתלט על הצבא
המודיע במאמר מיוחד המסכם את פרשת הסמח"ט שלום אייזנר: ההלקאה העצמית, המאפיינת ישראלים רבים, עוברת כל גבול ושוברת מחסום של כל דמיון אפשרי, המלה "מזוכיזם", היא קטנה מכדי לבטא את הטמטום, השגעון והפסיכוזה, המלווים את אותם חולים, הלוקים במחלה זו.... אם בעבר חזינו תופעה זו אצל בודדים וקבוצות שוליות בחברה הישראלית, שנמנו על השמאל הקיצוני, הרי, לאחרונה, היא החלה לחלחל גם לקרב גורמים שלטוניים, הנסחפים עם הזרם של השוטים... (אגודת חלמיש)
18:19 (29/04/12) אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 67
1 2 3 4 5 6
מנוע חיפוש משותף לאתר 'אגודת חלמיש' ו'דעת תורה'

היערכות מיוחדת: אלפי מתפללים צפויים לשהות ביום כיפור במערת המכפלה בחברון
היערכות מיוחדת של כוחות הבטחון והיישוב היהודי להסדרת כל סידורי האש"ל והאבטחה להמונים ● מרחבי תפילה, אלפי מיטות לינה מסודרות וסעודות מהדרין מוכנים לקליטת אלפים ● בהוראת הרבנים האירוח לגברים בלבד ● "זכות אבות יגן עלינו" (אגודת חלמיש)
אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 374
מדרש פליאה: האם משה רבנו קבור במערת המכפלה?
לפי ספר התמונה וגדולי הראשונים התשובה היא כן ● רבים מאחינו בית ישראל יעלו מירונה בז' אדר, יום ההילולא של משה רבנו כיון שידוע שרשב"י הוא בגדר ניצוץ של משה רבנו ● אולם לא רבים יודעים שמנהג העלייה למירון הוא מנהג חדש ● המנהג העתיק - לפני כמאה שנה היה לעלות מכל ארץ ישראל לחברון למערת המכפלה ● לקראת הילולת משה רבינו אנו מגישים את המקורות בנושא ● למה נסעו דווקא לחברון? ואיך התבטל המנהג העתיק? ● על כל זאת ועוד במאמר שלפניכם... (אגודת חלמיש)
מרדכי לאנד | אגודת חלמיש
תגובות: -1   צפיות: -1
הילולת שבעים הזקנים זיע"א
לרגל הילולת שבעים הזקנים תתקיים עלייה המונית לציוניהם הקדושים שבכפר גבעת פנחס (עוורתא) שבשומרון, העליה תתקיים אי"ה ביום שלישי בלילה אור ל-ה′ שבט ליל ההילולא ● לפרטים והסעות אגודת יסוד עולם 02-5-827-827 (אגודת חלמי"ש)
אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 123
סרט חדש: החרם על ישראל - כל האמת
הסרטון חושף את הפנים האמיתיות (והאנטישמיות) של החרם על ישראל ● מה מסתתר מאחורי ה"סכסוך הישראלי פלסטיני" ● הגיע הזמן לצעוק "די!!" לנוכח מסע השקר הגדול ורחב ההיקף ● חומר למחשבה שהופק ע"י אגודת חלמיש
17:37 (19/08/12) אגודת חלמיש
תגובות: 3   צפיות: 460
הלהיט של סיום הש"ס: עסוק בתורה בארץ ישראל ● להאזנה
אמר רבי יוסי בן חלפתא: מבקש אתה לראות את השכינה בעולם הזה? עסוק בתורה בארץ ישראל! שנאמר דרשו ה' ועוזו בקשו פניו תמיד ● מדובר בפרוייקט מושקע במיוחד הרואה אור לקראת מעמדי סיומי הש''ס העולמיים (אגודת חלמיש)
10:39 (11/06/12) אגודת חלמיש
תגובות: -1   צפיות: -1
אלפים דרשו הערב: לחוקק את "חוק ההסדרה" ● גלרייה
במאהל שובתי הרעב בירושלים נערכה הערב (שלישי) עצרת מחאה בדרישה לחוקק מחר את חוק ההסדרה ● המוני חרדים לדבר ה' השתתפו בעצרת בתפילה וזעקה שתיפסק לאלתר המדיניות האנטישמית של הממשלה בהחרבת בתי יהודים בארצנו הקדושה ● בתפילת עוצו עצה ותופר דברו דבר ולא יקום, כי עמנו אל!
00:51 (06/06/12) אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 83
המבשר: ההתעקשות להרוס את שכונת האולפנה מערערת את קיומה של המדינה
חוק ההסדרה ימנע עתירות מן הסוג המרושע שהגיש 'שלום עכשיו' נגד מתיישבי גבעת האולפנה. הוא יבטל את התופעה 'החשודה' שלאחר שנים אחדות של שתיקה מופיעים לפתע פלסטינים וטוענים לבעלות על קרקע. החוק יסכל את להיטותם של גורמים בפרקליטות לסייע בעקירת ישובים... (אגודת חלמיש)
02:12 (05/06/12) אגודת חלמיש
תגובות: 0   צפיות: 69
הגר"י ברנד: החרבת הישובים הוא מלחמה בבורא עולם
פעילים מאגודת חלמיש הגיעו בליל שישי לחזק ולהזדהות במאהל שביתת הרעב בירושלים הסמוך לכנסת ● הג"ר יצחק ברנד ששהה במקום אמר לכתבנו: ארץ ישראל שייך לעם ישראל לפי צו הקב"ה, וכידוע הרש"י הראשון בתורה, ואין זכות לשום יהודי או גוי לגרש יהודים ולהחריב את בתיהם בארה"ק ● וידאו ותמונות (אגודת חלמיש)
07:33 (01/06/12) אגודת חלמיש
תגובות: -1   צפיות: -1
סרט חדש: החרם על ישראל - כל האמת
מרן הגרי"ש אלישיב הורה לי לעשות הכל למניעת גירוש גוש קטיף
התנחלות בשיטת מרן החזון אי"ש זצוקללה"ה
וואלה!: איך אומרים ביידיש "ארץ ישראל שלנו"?
תגובות: 0   צפיות: 12


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | הצטרף לרשימת תפוצה | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS